Řeznické stroje Furych
+420 604 546 976
0

O nás


Vítejte na stránkách prodejce Řeznickéstroje.cz


Jmenuji se Martin Furych, ano moje jméno je stejné jako název firmy. Jsme česká rodinná firma působící na trhu již od roku 1999 a předtím jsem 15 let pracoval jako řezník a jsem v tomto oboru i vyučen. Tudíž si troufám říci, že za tuto dobu jsem již nějaké ty zkušenosti nasbíral.

 

Naleznete zde: nastřikovací, nářezové, masírovací a míchací stroje, odblaňovačky, stahovky, pece, udírny, kutry, řezačky, chladící boxy, lednice, mrazáky, přepravní vozíky, jateční techniku, složení pro řezačky, nože, brusné aparáty, ochranné pomůcky, prostředky pro hygienu a sanitaci, lopaty, kartáče, nádoby, prkénka, nerezové stoly, regály, police, kostkovačky, kotle, formy, hygienická centra, narážky, pily jak kotoučové, listové, pásové i ruční, sekačky kotle a mraženého masa, sterilizátory, řeznické špalky, vakuové baličky, výrobníky ledu.

 

U nás je možné zakoupit i repasované zboží, které zrenovovali naši kvalifikovani technici. Naši renomovaní pracovníci Vám zpracují projekt mastné výrobny i obchodu a vyřídí veškeré podklady pro čerpání dotací z Evropských fondů.

 

Samozřejmostí je i školení obsluhy námi dodaných strojů s pravidelnými servisními prohlídkami. V případě zájmu lze provést školení technologií mistrem řezníkem, který pracuje v oboru 15 let.